KONST / Litografier / Färglitografi 12634180
nr 1263 4180
Sven Jonson
(1902-1981), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 154/260. Motivet: 30x55 cm
Sven Jonson, svensk målare född 1902 i Halmstad, död 1981.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 1 juli 2019
kl 19:49:59
350 kr
450 kr